Meltem TV

Meltem TV Canlı izle iyi kanallardan biri olan meltem tv hd kesintisiz izle doyasıya donmadan seyret ve kanal hakkında ipuçlarını öğrenin iyi seyirler dileriz.
Lütfen Bekleyin…

  Meltem tv yayın merkezi istanbuldadır Türkiye'de 15 Ekim 1991 yılında kurulan özel televizyon kanalıdır. İlk olarak Ankara'da Mesaj logosu ile yayın yapmaya başlayan kanal; Trabzon, İstanbul, İzmir ve Bursa'da aynı isimli bölgesel yayınlar yapmaya başlamış ve bu yayınları 1993'te karasal linklerle İstanbul merkezli birleştirerek Meltem TV logosu ile ulusal yayın yapmaya başlamıştır. Alıntı wikidendir sizleri bilgilendirmek için daha detaylı olarak wikipediadan öğrenebilirsiniz. Meltem yayın gurubunda bir çok tv kanalı bulunmaktadır. Meltem tv kesintisiz izleme imkanı sadece şuan sitemiz üzerinde hizmet vermektedir hepinizi saygıyla selamlıyoruz, desteklerinizi ve paylaşımlarınızı lütfen eksik etmeyiniz.
07 Aralık 2016 Çarşamba Meltem TV yayın akışı bugün
Bu Kanala ait yayın akışı bulunamadı
Reklamlar
Meltem TV izle
izlenme 18017


Bu Televizyoları İzlediniz Mi?


Toplam 5 Yorum Yapılmış.

 1. garibe diyor ki:

  tek doğru ve dürüst kanal

 2. Tuncay KANGAL diyor ki:

  Bütün tv kanallarını hd görüntü yaparmısınız çünki hd olmadığı için rahat izleyemiyorum

  • admin diyor ki:

   Bu dediğinizi yapamıyoruz çünki halen internet hattı 16mps olmayan kullanıcılarımız var bu yüzdende hd yaparsak çok donmalar takılmalar olmakta.

 3. cüneyt selvi diyor ki:

  Hint sinemasına devam(dizi de isteriz) edin biz de desteğe devam edelim.

 4. melis melis yetkili diyor ki:

  meltem tv gerçekleri söylüyor

Meltem TV için Yorum Yapmak İster Misiniz?