TvT Tv

TvT Canlı yayın izle kesintisiz tvt hd izle online yayını donmadan seyret müzik kanallarından olan yayın sizler için sitemizde.
VLC Player yükleyeyerek izleyebilirsiniz, yüklemek için TIKLAYIN. Yükledikten sonra sayfayı yenileyin oda olmazsa urlyi kopyalayıp tarayıcıyı kapatın yeniden açın.

    TvT tv kanalı canlı olarak sizlerle ve aşırı derecede müzik serisi ile sizleri doyuracaktır, Özgün müzik programları daha ağırlıkta ama en favori gündemde olan popüler şarkılarada yer vermektedirler. Piyasada yeni çıkan eserleri haber niteliğinde sizlere duyurmaktadırlar, birde işin ticari yönü var tabiki tele alışveriş ürünleri incelemeleri ve satış pazarlamayada oldukça ağırlık vermektedirler. Son zamanlarda sizlerinde bildiğiniz üzere telefon satışı bal satışı, konut vs satışlarıda ekranları başından bizlere tanıtmaktadırlar, ben bu tip reklamları pek sevmem çünki 3 dakika içerik varsa 10 dakika reklam sırf reklam üzerine yayın yapıyor diyemem fakat çok reklam dönmektedir. Yalnız hakkını yemeyelim tvt tv özgün müziğin en iyi kanallarından birisidir tavsiye ederiz.
16 Ocak 2017 Pazartesi TvT Tv yayın akışı bugün
Bu Kanala ait yayın akışı bulunamadı
Reklamlar
TvT tv izle
izlenme 21663


Bu Televizyoları İzlediniz Mi?


Toplam 2 Yorum Yapılmış.

  1. recep baykara dedi ki:

    DİZİİSİ TV AYNALI TAHİR TEKRAR OYNASIN LLUTFEN

  2. recep baykara dedi ki:

    aşk hırsızı demet şener, tolga savacı, yasemin tekrar oynasın llutfen

TvT Tv için Yorum Yapmak İster Misiniz?